Kochani Parafianie,

W ten szczególny czas przeżywania tajemnic naszej wiary, męki, śmierci i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa i czas zmagania się z zagrożeniem koronawirusem, z powodu którego niemożliwe stały się nasze wspólne spotkania w naszej  parafialnej świątyni chciałbym Wam życzyć, aby Zmartwychwstały Pan przychodził do  Waszych Rodzin każdego dnia i obdarowywał Was Swoją Miłością, Pokojem i Nadzieją. Niech każdą i każdego z Was obdarza tym jakże cennym w tym czasie darem zdrowia.

Módlmy się za siebie nawzajem, abyśmy mogli tak jak Apostołowie doświadczyć, że Jezus prawdziwie zmartwychwstał. Szczęść Boże!

Ks. Andrzej Latkowski

Ks. Grzegorz Pęski