PROBOSZCZ – ks. Andrzej Latkowski

Pochodzi z parafii Św. Szymona i Judy Tadeusza w Szelkowie. Święcenia kapłańskie przyjął 9.06.1990 r. w Katedrze płockiej z rąk Biskupa płockiego Zygmunta Kamińskiego. Został mianowany Proboszczem Parafii NMP Matki Miłosierdzia w Szepietowie 3 lipca 2016 r. Wcześniej pracował jako proboszcz w Parafii pw. NMP Matki Kościoła w Rząśniku oraz jako wikariusz w Porządziu, Ostrołęce i Wysokiem Mazowieckiem. Pełnił też posługę Kapelana Szpitala Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem.

WIKARIUSZ - Ks. Adam Kowalewski

Święcenia kapłańskie przyjął 30.05.2009 r. w Łomży z rąk ks. Biskupa Stanisława Stefanka. W parafii Szepietowo pracuje od 2020 r.