Terminy I Komunii Świętej:

24 maja 2020 r. i 23 maja 2021 r.

W dniu 19 czerwca 2019 r. o godz. 9:00

będzie odprawiona Msza Św. na zakończenie roku szkolnego.

Komunikat dotyczący Studium Życia Rodzinnego 2019/2020

Duszpasterstwo Rodzin naszej Diecezji zaprasza narzeczonych, małżonków i rodziców do udziału w zajęciach Studium Życia Rodzinnego w Łomży.

W tym roku rusza ono na dwóch poziomach. Organizatorzy zapraszają na 7 spotkań dla narzeczonych pragnących żyć razem w wierności, uczciwości i miłości do końca życia oraz na 5 spotkań dla małżonków z różnym stażem poważnie myślących o miłości.

Narzeczeni, którzy ukończą Studium Życia Rodzinnego, są zwolnieni z bezpośredniego przygotowania do sakramentu małżeństwa w naszej parafii.

Informacje i zapisy na stronie internetowej Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Łomżyńskiej (www.duszpasterstworodzin.lomza.pl).