Terminy I Komunii Świętej:

19 maja 2019 r. i 24 maja 2020 r.

Komunikat dotyczący Studium Życia Rodzinnego 2018/2019

Duszpasterstwo Rodzin naszej Diecezji zaprasza narzeczonych, małżonków i rodziców do udziału w zajęciach Studium Życia Rodzinnego w Łomży. W tym roku rusza ono na trzech poziomach. Narzeczonych i małżonków organizatorzy zapraszają na 5 spotkań poświęconych budowaniu szczęśliwego małżeństwa i trwałej rodziny, a rodziców na 5 spotkań poświęconych sztuce mądrego i odpowiedzialnego wychowania dzieci. Narzeczeni, którzy ukończą Studium Życia Rodzinnego, są zwolnieni z bezpośredniego przygotowania do sakramentu małżeństwa w parafii.

Informacje i zapisy na stronie internetowej Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Łomżyńskiej (www.duszpasterstworodzin.lomza.pl), bądź na ulotkach wyłożonych na stolikach przy wyjściu z kościoła.

W naszej parafii bezpośrednie przygotowanie do zawarcia Sakramentu Małżeństwa odbędzie się w dniach:

16.02.2019 r., 23.02.2019 r., 02.03.2019 r., 09.03.2019 r. i 16.03.2019 r.

Zapisy u ks. Proboszcza (osobiście lub telefonicznie).